Bezpiecznie W Domu

Czy lepiej jest budować nowy dom, czy może rozejrzeć się za ofertą deweloperów, którzy specjalizują się nie tylko w budownictwie wielorodzinnym, ale również jednorodzinnym? Decyzja tym projekcie została podjęta wspólnie z rodziną. Dom będzie obecnie pełnić funkcję letniskowego, a z czasem może w nim zamieszkamy na stałe. Ponieważ jest nas tylko troje nie widziałem sensu budowania domu piętrowego czy też z poddaszem, doszliśmy z żoną do wniosku, że parterowy w zupełności nam wystarczy i tak całymi dniami będziemy przesiadywać w ogrodzie. „Promyk” jest najlepszą dla nas opcją.
Termin „Mid-Century” to amerykańska nazwa, nie mająca swojego dokładnego odpowiednika w języku polskim - określa on styl połowy XX wieku, charakteryzujący się oszczędnymi i szlachetnymi liniami oraz formami zarówno w architekturze, jak i w designie. Termin ten został użyty po raz pierwszy w połowie 1950 roku, a po dwudziestu latach w 1983 roku, „zatwierdzony” przez Caraę Greenberg w książce, Mid-Century Trendy: Meble z 1950 roku. Od tego momentu styl ten został uznany przez badaczy i muzealników na całym świecie jako ważny styl w projektownaiu. Wystrój w stylu mid-century odzwierciedla niezwykły urok minionej epoki, z wnętrzami wyposażonymi w unikalne drewniane meble, urządzonymi w ciepłych barwach jesieni, ozdobionymi geometrycznymi wzorami na ścianach i tekstyliach oraz charakterystycznymi dekoracjami retro: lampami, wazonami, rzeźbami i płotnami. Jak stworzyć styl mid-century w Twoim domu? PIXERS radzi.
Jest to apartament położony w samym sercu dużego miasta, a urządzony w nowojorskim stylu. W sypialni ścianę za łóżkiem ozdabia wysoki, pikowany zagłówek, w salonie zaś na suficie znajduje się zdobiona sztukateria, które wprowadzają ponadczasową elegancję do tego nowoczesnego wnętrza. wiecej informacji , indywidualnie zaprojektowane fronty szafek kuchennych pojawiają się ponownie na ścianie za telewizorem. Tuż obok telewizora znajduje się ukryte wejście do sypialni z łazienką, zaprojektowane w tym samym stylu, co reszta mieszkania. Druga, mniejsza łazienka wykończona jest płytkami na podłodze i ścianie ułożonymi w jodełkę. Dekoracyjny sufit skontrastowany jest nowoczesną wiszącą lampą. Na ścianie w kuchni znajduje się szkło z warstwowym nadrukiem nieregularnym wzorze z kontrastującą kratą. Kolorystyka wnętrza to szarości i biele, z dodatkiem czarnych elementów i żółtych krzeseł.
- Pomysły na stoły, krzesła, łóżka i stoliki przychodzą znienacka - mówił. - Często rysuję je na skrawkach papieru, na serwetkach, a nawet biletach lotniczych. Choć nie zajmuję się już ubraniami, ale domami, wciąż posługuję się tym samym kluczem co Givenchy. Wszystko jedno, czy projektuję nowoczesny apartament, czy dom w stylu kolonialnym, zawsze najważniejszy jest komfort i równowaga. Lubię też nawiązania do historii, ale na luzie - tłumaczył. W ciągu krótkiego pobytu w galerii Charles opowiedział mi pół życia. Gdy się rozstawaliśmy, prosił, żebym zadzwoniła i dała znać, czy konsola pasuje do mieszkania. Obiecaliśmy sobie szybkie spotkanie. Kilka miesięcy później dostałam zaproszenie na koktajl celebration do jego weekendowego domu w Normandii.
Potrzebujesz w estetyczny i komunikatywny sposób pokazać nową inwestycję? Stworzymy fotorealistyczne wizualizacje zarówno zewnętrz, jak i wnętrza budynku. A może fotorealizm to za mało? Jeżeli potrzebujesz wizualizacji konkursowych albo wyjątkowej, klimatycznej grafiki 3D, z przyjemnością ją dla Ciebie wykonamy. Realizując projekty na aranżacje wnętrz dokładamy wszelkich starań, by upiększyć Państwa życie. Dzięki temu Wasze wnętrza zyskują blasku, świeżości oraz oryginalności i są prawdziwym ucieleśnieniem elegancji i szyku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *